четвъртък, 19 Септември 2019 10:27 ч.

Федерер открива Аустрелиън Оупън, Цвети и Гришо - във вторник

14.01.2017   |   18:36
Прочетена: 682   |
Коментари: 0
Федерер открива Аустрелиън Оупън, Цвети и Гришо - във вторник

Организаторите на Открития шампионат на Австралия по тенис в Мелбърн обявиха програмата за първия състезателен ден. Още в понеделник феновете ще могат да видят завръщането на Роджър Федерер в официален мач след шест месеца извън корта заради контузия в коляното. Двубоите на Григор Димитров и Цветана Пиронкова не фигурират в разпределението на срещите за понеделник и ще се изиграят във вторник.

Ето и пълната програма за понеделник:

Rod Lave Arena (започват в 02,00 ч.):
1. Симона Халеп – Шелби Роджърс
2. Катерина Козлова – Винъс Уилямс
3. Анди Мъри – Иля Марченко
4. Анджелик Кербер – Леся Цуренко (не преди 10 ч.)
5. Юрген Мелцер – Роджър Федерер

Margaret Court Arena (започват в 02,00 ч.):
1. Марина Еракович – Гарбине Мугуруса
2. Бърнард Томич – Томаш Белучи
3. Коко Вандевеге – Роберта Винчи
4. Стан Вавринка – Мартин Клижан (не преди 10 ч.)
5. Луиза Чирико – Южени Бушар

Hisense Arena (започват в 02,00 ч.):
1. Андрей Кузнецов – Кей Нишикори
2. Ашли Барти – Аника Бек
3. Мариана Дуке-Мариньо – Светлана Кузнецова
4. Гастао Елиаш – Ник Кирьос (не преди 09,30 ч.)

Корт №2 (започват в 02,00 ч.):
1. Мона Бартел – Дестанее Айва
2. Томаш Бердих – Лука Вани
3. Йежи Янович – Марин Чилич
4. Карла Суарес Наваро – Яна Чепелова

Корт №3 (започват в 02,00 ч.):
1. Алекс де Минаур – Хералд Мелцер
2. Алиаксандра Саснович – Шуай Джън
3. Елина Свитолина – Галина Воскобоева
4. Джо-Вилфрид Цонга – Тиаго Монтейро

Корт №5 (започват в 02,00 ч.):
1. Виктор Естрея Бургос – Аляж Бедене
2. Анастасия Севастова – Нао Хибино
3. Карен Хачанов – Адриан Манарино
4. Ери Хозуми – Карина Витхьофт

Корт №7 (започват в 02,00 ч.):
1. Ин-ин Дуан – Ребека Срамкова
2. Куентин Халис – Сам Куери
3. Щефани Фьогеле – Куруми Нара
4. Пиер-Юг Ербер – Джак Сок (не преди 08,30 ч.)

Корт №8 (започват в 02,00 ч.):
1. Лаура Зиегемунд – Йелена Янкович
2. Паулин Парментие – Мисаки Дой
3. Джеймс Дъкуърт – Паоло Лоренци
4. Стив Дарсис – Сам Грот

Корт №10 (започват в 02,00 ч.):
1. Саманта Крауфорд – Лоурън Дейвис
2. Кристина Кучова – Кристина Макхейл
3. Малек Джазири – Го Соеда
4. Бьорн Франтанджело – Ноа Рубин

Корт №12 (започват в 02,00 ч.):
1. Николас Алмагро – Жереми Шарди
2. Алисън Риск – Мадисън Бренгъл
3. Ирина Хромачева – Сорана Кърстя
4. Марсел Гранойерс – Дуди Села

Корт №13 (започват в 02,00 ч.):
1. Кики Бертенс – Варвара Лепченко
2. Ана Татишвили – Джейми Фурли
3. Пабло Куевас – Диего Шварцман
4. Александър Библик – Лука Пуи

Корт №14 (започват в 02,00 ч.):
1. Патрициа Мариа Тиг – Моника Пуиг
2. Гийермо Гарсия-Лопес – Миша Зверев
3. Евгения Родина – Анастасия Павлюченкова
4. Факундо Багнис – Даниел Евънс

Корт №15 (започват в 02,00 ч.):
1. Райън Харисън – Никола Маю
2. Кристина Плишкова – Виктория Голубич
3. Алберт Рамос – Лукаш Лацко

Корт №19 (започват в 02,00 ч.):
1. Катерина Синякова – Юлия Гьоргес
2. Андрей Рубльов – Йен-Хсун Лу
3. Пол-Анри Матьо – Андреас Сепи
4. Дария Касаткина – Шуай Пън

Корт №20 (започват в 02,00 ч.):
1. Ярослава Шведова – Ирина-Камелия Бегу
2. Джон Иснър – Константин Кравчук
3. Франческа Скиавоне – Юлия Босеру
4. Федерико Делбонис – Стийв Джонсън

Корт №22 (започват в 02,00 ч.):
1. Дамир Джумхур – Виктор Троцки
2. Ваня Кинг – Наталия Вихлянцева
3. Душан Лайович – Стефан Робер

тагове

Топ новини
Читател: Скочих в локва заради неправилно паркирани коли
18.01.2018   |
18:15   |
8277
Коментари: 0
Пловдивчанин се оплака в редакцията на в. „Марица“, че му се е наложило да скочи в локва заради неправилно парклирали коли. Случката се разиграла в четвъртък...